FORGOT YOUR DETAILS?

we'Re Worldwide

KITESGRUP bugüne kadar önceliği her zaman sektördeki açık alanları ve ihtiyaçları belirlemeye vermiş ve kurumsal yapılanmasını olabildiğince geniş bir ürün yelpazesi ile birleştirmeyi hedefleyerek oluşturmuştur. Değişen ekonomik koşullara bağlı olarak, gelişen müşteri isteklerine daha doğru cevap verebilmek amacıyla, turizm faaliyetlerimizi destekleyen, organizasyon, proje ve etkinlik yönetimi, fuar çalışmaları ve araç kiralama oluşumlarımızı geçtiğimiz yıl içinde büyüyen kadromuzla yeniden yapılandırdık. Taleplerinize göre özenle hazırlanan, her türlü yurtiçi ve yurtdışı seyahat organizasyonlarınız, uçak bileti, otel rezervasyonları, vize işlemleri, transferler, grup turları, bayiler için özendirme gezileri için çözüm ortağınız. KITESTRAVEL 1993 yılında başlayan oluşumumuz, kuruluşundan bu yana özellikle orta, üst orta ve büyük ölçekli firmaların kurumsal anlamdaki turizm ve organizasyon ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalara ağırlık vererek, turizm sektöründeki boşluğu doldurmayı hedeflemiştir. KITES333 ile aynı zamanda Bangkok ofisimiz 333TourThai Co. Ltd. şirketimiz ile Uzakdoğu pazarı için en etkili çözümleri üretiyoruz. KITESEVENT yaratıcı bir ekiple hazırlanan yurtiçi ve yurtdışı her türlü kongre, seminer, toplantı, açılış, kokteyl, ürün tanıtımı vb. sınırsız proje ve etkinlikleriniz konusunda profesyonel çözüm ortağınız. KITESDIGITAL hizmetleri ile şirketlerin toplantılarını daha verimli hale getirmeleri için, isterlerse sosyal medyayı da kapsayacak katılımı arttıracak, yeni fikirlere teknolojiyi katıyoruz. KITESFAIR hem modüler hem de özgün stand tasarımlarıyla hizmet veren şirketimiz, ilk etapta sadece yerli müşterilerimizin yurtdışı fuarlarına katılımına yardımcı olurken şu anda Avrupa’da da adını duyurmuş ve yabancı müşterilerine de hizmet vermektedir. Yurtiçi ve Yurtdışı her türlü fuar standı tasarım ve uygulaması, fuar süresince her türlü organizasyon konusunda çözüm ortağınız. KITESDMC yurtdışında bulunan iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için 20 yılı aşkındır süregelen iş tecrübelerimiz ile en iyi seyahat ve toplantı çözümlerini üretiyoruz.

KITESTRAVEL

TURSAB A-2648

 • İzmir
 • TURSAB A-2648
 • KITES Seyahat Acentesi Ticaret Ltd. Şti.
 • A 2648 belge numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) Üyesi bir kuruluştur.
 • 1385 Sokak Yeni Asır İş Merkezi No:3/808
 • Alsancak / İzmir
 • t: +9 0232 4459989

KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

İster küçük bir aile işletmesi, ister uluslararası bir şirket olun, her bütçeye ve ihtiyaca göre çözüm üretiyoruz….

KITESTRAVEL, 1993 yılından beri Türkiye’de özel ve resmi kurumlara çok geniş bir yelpazede seyahat yönetimi hizmetinde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. KITESTRAVEL hedeflerini uzun vadeli iş ortaklıkları kurmak üzerine kurgulamıştır.

İş ortaklarımızın beklenti ve ihtiyaçlarının bir adım önünde olmak, en yüksek standartlarda, dürüst hizmet vermek, ihtiyaçlara doğru çözümler üretmeyi iş prensibi olarak benimseyerek, hizmet ve çözümlerimizle fark yaratmak ve aynı zamanda rekabetçi piyasa koşullarında ulusal ve uluslararası güçlü tedarikçi işbirlikleri ile iş ortaklarımıza maliyet tasarrufu konusunda da etkin çözümler  sunmak en önemli prensiplerimizdendir.

KITESTRAVEL, 20 yılı aşkın süredir istikrarlı büyümesi ve yaptığı işin kalitesi ile iş ortaklarının daima güvenini kazanmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

WHO

WE ARE

Yönetimden Mesaj

Handan Atamer

Chief Marketing Officer (CMO)

We call her as "DAISY"

Kurumsal Çözüm Ortağınız

İster küçük bir aile işletmesi, ister uluslararası bir şirket olun, her bütçeye ve ihtiyaca göre çözüm üretiyoruz…

1993'ten beri

1993 yılında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığın’a kayıtlı A2648 belgesi ile TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesi olarak, yurtiçi ve yurtdışı turizm faaliyetlerine başlayan KITES Seyahat Acentesi, kuruluşundan bu yana özellikle orta, üst orta ve büyük ölçekli firmaların kurumsal anlamdaki turizm organizasyon ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalara ağırlık vererek, turizm sektöründeki boşluğu doldurmayı hedeflemiştir. KITES Seyahat Acentesi, öncelikle sektördeki açık alanları ve ihtiyaçları belirlemiş ve kurumsal yapılanmasını, temel turizm fonksiyonlarını olabildiğince geniş bir ürün yelpazesi ile birleştirmeyi hedefleyerek oluşturmuştur. Bu sayede, kuruluşundan bu yana, gerek bireysel gerekse hemen her sektörde pek çok lider ve saygın firmanın gerek yurtiçi gerekse yurtdışı organizasyon projelerini, iş ortaklarının ihtiyaçlarına göre; zamanında ve ekonomik çözümler üreterek, başarıyla tamamlamış ve gerçekleştirmiştir. Turizm sektöründeki pek çok firmanın aksine, sadece istenilen talebe yanıt vermek yerine, müşteri odaklı bir yaklaşım sergileyen firmamız, ihtiyacın tespiti aşamasından, projenin geliştirilmesine ve en uygun teklifin hazırlanmasını kapsayan anahtar teslimi paket projelerde uzmanlaşmıştır. Bu bağlamda; bireysel ve kurumsal içerikli olmak üzere yurtiçi/yurtdışı organizasyonlarında pratik, verimli, sürekli ve doğru çözümler üreten KITES Seyahat Acentesi ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunar.

 • TRAVEL
 • MEETING
 • THEME PARTY
 • EVENT
 • INCENTIVE
 • CONGRESS
 • FAIR
 • LAUNCH
 • CARRENTAL
 • TRANSFERS
 • INCOMING
 • OUTGOING
 • CATERING

STAY IN TOUCH WITH US!

We love to share new stuff!

Watch our videos!

Follow our tweets!

We pin only the good stuff!

TOP