FORGOT YOUR DETAILS?

KITES Seyahat Acentesi TÜRSAB A-2648
Yaratıcı Etkinlik Ajansı M.I.C.E.
Tours and Destination Managment Center

GRAPHIC

Yaratıcı Dijital İşler

K I T E S P R I M E

Why You Need ?

a Professional Event Management Partner

A well-executed corporate event can boost your credibility with clients, prospects, media and other stakeholders. But a flawed event can often cause irreparable damage.

For that reason, hiring a professional event management company to orchestrate your corporate events is critical.

You need experts who can:

(1) map out an end-to-end event plan;

(2) execute the many logistical tasks required to deliver a quality event; and

(3) measure event outcomes.

As your event management partner, KITES EVENT can oversee every step in the event process. Outsourcing labor-intensive event logistics management to us lets your team stay focused on more strategic activities.

Flight to love

  • 0day
  • 00hours
  • 00min
  • 00sec
Launch Date

KITESANDMILES

Yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet ihtiyaçlarınızda sistemimiz üzerinden tüm kredi kartlarına taksitli ve taksit ertelemeli ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Aynı şekilde, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı tüm dünyada 250bin’e yakın otel ile anlaşması olan bir rezervasyon sistemimiz mevcuttur. Yurtdışı seyahatleriniz için otel rezervasyonlarınızda giriş tarihinizden 5 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu hiç bir ödeme yapmaksızın sistemde garantili olarak tutabiliyoruz. Tarihi belli olan özellikle FUAR katılımı gibi yurt dışı seyahatlerinizde 1 sene öncesinden otellerde uygun fiyatlara oda rezervasyonu yapıp giriş tarihinizden 5 gün önce ödeme yaparak rezervasyonunuzu kesinleştirme imkanı mevcuttur. Otel rezervasyonlarının ödemelerini de tüm kredi kartlarına taksitli ödeme imkanınız mevcuttur. Rezervasyonlarınızı yaparken sadece yolcu isimleri gereklidir. Rezervasyon işlemi esnasında sisteme hiçbir şekilde ödeme amaçlı kredi kartı bilgileri girilmemektedir. Rezervasyon esnasında size belirtilmiş olan ücretler sabittir ve tüm vergiler ile çoğunlukla kahvaltı dahil şekildedir. Yani booking.com gibi sitelerde olduğu gibi otele gittiğinizde rezervasyon yaptırırken gördüğünüz ücretten farklı bir ödeme ile karşılaşmazsınız. Zaten otelde ekstralarınız hariç herhangi bir ödeme de yapmazsınız.

TOP