×

to make it #Perfect. make your #decision, keep your #milestones on, #workhard before all and always #trust the #experience.

#mükemmeli için: #karını ver, #hedeflerinden asla #vazgeçme tüm bunlardan önce #çokçalış ve #tecrübeye #daima güven.

KITESPRIME

-: kitesandmiles :-

Yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet ihtiyaçlarınızda sistemimiz üzerinden tüm kredi kartlarına taksitli ve taksit ertelemeli ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Aynı şekilde, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı tüm dünyada 250bin’e yakın otel ile anlaşması olan bir rezervasyon sistemimiz mevcuttur.

Yurtdışı seyahatleriniz için otel rezervasyonlarınızda giriş tarihinizden 5 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu hiç bir ödeme yapmaksızın sistemde garantili olarak tutabiliyoruz.

Tarihi belli olan özellikle FUAR katılımı gibi yurt dışı seyahatlerinizde 1 sene öncesinden otellerde uygun fiyatlara oda rezervasyonu yapıp giriş tarihinizden 5 gün önce ödeme yaparak rezervasyonunuzu kesinleştirme imkanı mevcuttur.
Otel rezervasyonlarının ödemelerini de tüm kredi kartlarına taksitli ödeme imkanınız mevcuttur.

Rezervasyonlarınızı yaparken sadece yolcu isimleri gereklidir. Rezervasyon işlemi esnasında sisteme hiçbir şekilde ödeme amaçlı kredi kartı bilgileri girilmemektedir.

Rezervasyon esnasında size belirtilmiş olan ücretler sabittir ve tüm vergiler ile çoğunlukla kahvaltı dahil şekildedir. Yani booking.com gibi sitelerde olduğu gibi otele gittiğinizde rezervasyon yaptırırken gördüğünüz ücretten farklı bir ödeme ile karşılaşmazsınız. Zaten otelde ekstralarınız hariç herhangi bir ödeme de yapmazsınız.

TOP